Як правильно мити кучеряве волосся і наносити кондиціонер за класичним методом Лорейн Мессі?Відео: Лорейн Мессі Кучерявий метод миття волосся


Більшість кучерявих дівчат використовують шампуні та кондиціонери, які сушать волосся.


Ми ж для миття голови ми використовуємо засіб з назвою "no poo". При використанні цих мийних засобів Ви не побачите піни, тому що безсульфатні шампуні не піняться. Кучерявим дівчатам не потрібні пінисті мийні засоби, тому що піна це більше шоу, ніж користь.


Після нанесення шампуню ми починаємо масажувати голову круговими масажними рухами, щоб очистити шкіру голови.


Якщо кінчики волосся виглядають млявими і Вам здається, що настав час їх підрізати, то найімовірніше, Вам потрібно їх просто достатньо зволожити. Вся річ у тім, що через використання шкідливих і небезпечних кондиціонерів Ваше кучеряве волосся ніколи не отримувало достатнього зволоження.


Зволожуємо волосся кондиціонером. Кондиціонера потрібно брати багато, так щоб рясно покрити волосся по всій його довжині, але не зачіпаючи коріння. Розподілимо кондиціонер по волоссю, розчісуючи пасма волосся руками, пропускаючи їх крізь пальці.


Після чого змиваємо кондиціонер тонкою цівкою води і вичавлюємо залишки кондиціонера руками до скрипучого звуку.


Надлишки води і кондиціонера видаляємо, промакуючи волосся мікрофібровим рушником, футболкою або в крайньому разі паперовим рушником.


Нахиліть голову вперед, так щоб на потилиці залишилося волосся без завитків. Візьміть трохи гелю, нанесіть його так, щоб кожен завиток просочився гелем, потім жамкайте завитки в долонях. Тиснучи волосся, ми задаємо форму завиткам. Характерний звук означатиме, що волосся достатньо зволожилося.


Потім підніміть голову, щоб волосся природно спадало вниз під власною вагою. Закріпіть пасма волосся затискачами біля самих коренів волосся. Робиться це для забезпечення припливу повітря, щоб прискорити висихання.


Коли волосся висохне, зніміть затискачі, і розбийте каст


Переконайтеся, що Ви не розпушили зовнішню частину волосся.


Використовуючи ці прості кроки Ви зможете мати гарне волосся без застосування фенів і випрямлячів.


Beautybox для кучерявого методу миття голови


  • Безсульфатний шампунь для кучерявого волосся
  • Кондиціонер без силіконів, сульфатів, парабенів і без спирту
  • Гель для волосся
  • Рушник шовковий, мікрофібровий або футболка
  • Затискачі для волосся